Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítáme Vás na našich stránkách skupiny KOMBET. Věříme, že Vás zaujmou. Děkujeme, že jste nás navštívili a byli na nás i tak trošku zvědaví.

Sestava pro velké akce: (2+1+1) Evžen, Standa a zpěvačky 

Sestava malá: (3 členové) Evžen, Standa a jedna ze zpěvaček

 

Tady Vám rádi představíme jednotlivé účinkující členy. Stálá sestava je Evžen, Standa .... no a dál je to podle toho, jak je potřeba postavit repertoár, nebo jak to vyžaduje pořadatel. Hudba je náš koníček a každý člen má hudební vzdělání. Muziku děláme při zaměstnání. Jednotlivé fotky členů najdete v "prezentaci" na hlavní stránce.

 Evžen  -  hlavní kytarista, zakládající člen kapely, manager a mozek hudebního tělesa. Má skvělý prstoklad, což mu dovoluje bravurně obsluhovat kytaru a celou hudební aparaturu. Podílí se nemalou měrou na zpěvu.  

Standa  -  klávesový hráč a zpěvák, (nástěnkář, řidič, pokladník... a Bůh ví, co ještě  ). Pořád se usmívá... to má od narození. Pije pivo, víno, rum (trojboj) a taky zadarmo. Od 23 hod nealko. .  Stejně jako Evžen, je věčně s dobrou náladou, takže nezkazí žádnou srandu.

Henrieta - zpěvačka, co nestárne, národnost slovenská, velmi společenská, co se týče pití, nikdy netrhá partu. Její prvotiny ve zpívání sahají až do minulého století do kapely Impulz. Pohled do jejich očí a poslech na vlastní uši se nezapomíná.

Andrea  -  naše nová zpěvačka z Hodonína.  Když to rozbalí, nebudete chtít, aby přestala zpívat.